13 сесія 8 скликання Про передачу у приватну власність земельної ділянки Кондратюку Олегу Григоровичу

РІШЕННЯ №

від «  »   вересня   2021 року                                            13  сесія  8 скликання

Про  передачу  у   приватну   власність   земельної  ділянки    Кондратюку  Олегу  Григоровичу

Розглянувши    клопотання громадянина  Кондратюка  Олега  Григоровича   щодо    передачі  у  приватну  власність  земельної  ділянки, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,  відповідно до ст.ст. 12, 118,119,121,122  Земельного кодексу України, сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Передати Кондратюку  Олегу  Григоровичу  у приватну власність земельну ділянку загальною площею 2,6134 га,  з  кадастровим  номером  0520283200:02:005:0339  та  з цільовим призначенням - для ведення фермерського господарства( код- 01.02) із земель сільськогосподарського  призначення, комунальної власності Северинівської  сільської  ради  Жмеринського  району  Вінницької  області.

3.Зобов’язати  громадянина:

3.1 Здійснити  реєстрацію  речових  прав  на  земельні  ділянки  у  встановленому  законодавством  порядку.

3.2 Виконувати  обов’язки  власника  земельної  ділянки  відповідно  до  статті  91  Земельного  кодексу  України.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування, будівництва , земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунального  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Сільський голова                                        Василь МАЛЯРЧУК

Проект розробив:

Головний  спеціаліст,землевпорядник                                             Бондаренко  О.П

Погоджено:

Заступник  сільського  голови                                                                  Власюк  Є.В.