13 сесія 8 скликання Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Матищуку Віктору Анатолійовичу

Фото без описуПРОЕКТ

РІШЕННЯ  №_

від «    » вересня  2021 року                                                    13  сесія  8 скликання

Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки,  яка  надається  в  оренду  гр. Матищуку  Віктору  Анатолійовичу

Розглянувши  технічну  документацію з  нормативної  грошової  оцінки  земельної   ділянки,  кадастровий  номер  0521087500:04:004:0183, яка  надається  в  оренду  гр.Матищуку  Віктору  Анатолійовичу , керуючись ст..ст 10,93,124,186  Земельного кодексу  України,  ст.ст.13,23 Закону  України «Про оцінку  земель»,ст..ст. 4,21 Закону  України «Про оренду  землі»,  ст..26  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну  документацію  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  площею 0,0880 га ,  яка  надається  в  оренду  гр. Матищуку  Віктору  Анатолійовичу  для будівництва  та  обслуговування    інших  будівель  громадської  забудови на  території  с. Чернятин,  вулиця  Незалежності,  2 А з визначеною  сумою 28 127,67 грн.(Двадцять  вісім  тисяч  сто  двадцять  сім  гривень  67  коп.)

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування, будівництва , земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунального  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Проект розробив:

Головний  спеціаліст,землевпорядник                                            Бондаренко О.П

Погоджено:

Заступник  сільського  голови                                                            Власюк  Є.В.

РІШЕННЯ  №108__

від « 11» березня  2021 року                                          7  сесія  8 скликання

Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки,  яка  відводиться  Вінницькій  обласній державній  адміністрації  для  продажу  права  оренди на  земельних  торгах  для  рибогосподарських потреб  на  території  Северинівської  сільської  ради

в с.Маньківці Жмеринського  району Вінницької  області

Розглянувши  технічну  документацію з  нормативної  грошової  оцінки  земельної   ділянки,  кадастровий  номер  0520283200:02:005:0368,  яка  відводиться Вінницькій  обласній державній  адміністрації  для  продажу права  оренди на  земельних  торгах  для  рибогосподарських  потреб  на  території  Северинівської  сільської  ради , керуючись ст..ст 10,93,124,186  Земельного кодексу  України,  ст.ст.13,23 Закону  України «Про оцінку  земель»,ст..ст 4,21 Закону  України «Про оренду  землі»,  ст..26  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», сесія  сільської  рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну  документацію  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  площею 7,2242 га  з визначеною  сумою 114520 грн.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію СеверинІвської  сільської  ради  з  питань  містобудування,  земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунальногого  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Проект розробив:

Головний  спеціаліст,землевпорядник                                             Марценюк В.В.

Погоджено:

Заступник  сільського  голови                                                            Власюк  Є.В.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію СеверинІвської  сільської  ради  з  питань  містобудування,  земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунальногого  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)