День знань у Сербинівський НВК

Фото без описуВересень щедро сонцем зігрітий.
У школу звідусіль сходяться діти.
Квіти барвисті у них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим усіх школа вітає.

Знову навстіж відчинив двері Сербинівський НВК для своїх учнів. За тра-ди¬ці¬єю  нав¬чаль¬ний рік роз¬по¬чав¬ся зі свят¬ко¬вої лі¬ній¬ки.
Най¬більше свя¬та че¬ка¬ли діт¬ла¬хи, для яких цього¬річ школа впер¬ше від¬чи-няє свої две¬рі. Це — пер¬шоклас¬ни¬ки. Спов¬не¬ні вра¬жень піс¬ля ка¬ні¬кул, но-во¬го нав¬чаль¬но¬го ро¬ку очі¬ку¬ва¬ли й реш¬та уч¬нів.
Урочисто, святково звучали побажання присутнім  від директора школи  –Трач Тетяни Павлівни, голови батьківського комітету  - Гадасюк Світлани Миколаївни,  начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Северинівської сільської ради  - Сулими Людмили Олександрівни.
Традиційно  приємним моментом свята стало вручення Похвальних листів та грамот.Представник земельного ТОВ « Курланд» Прохорова Лариса Олексіївна вручила першокласникам подарунки.
Родзинкою свята став флешмоб у виконанні 11-го та 1-го класів.
Першовересневе свято промайнуло урочисто, трепетно, сповнило радістю усіх присутніх. На першому уроці, присвяченому 30-й річниці незалежності України,учні натхненно, креативно творили, пізнавали, поглиблювали свої знання про Україну та її символіку. Одинадцятикласники провели  урок для учнів першого класу.
Хай щасливим буде рік у стінах рідної школи! Щиро вітаємо вас зі святом!