Перше вересня в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Перше вересня в Олександрівському ЗЗСО l - lll ступенів.
День Знань - справжнє всенародне свято мудрості, добротний і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік - дорога до знань, до нових звершень, свято зустрічі зі школою,  зі своїми вчителями й одноклассниками.
 На урочистості завітали гості головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту  Северинівської ТГ Яременюк С. М., представник ТОВ Курланд -Білецький В.О., депутати Король В.В., Слободянюк К.П., ветерани - учителі, батьки, жителі села.  Директор школи Мельник Н.І.  у вітанні висловила подяку  депутату районної ради Літвіну Б.В. і керівнику "АГРО ЕНЕРДЖІ" Кічмаренку О.М. за надання спонсорської допомоги для школи.
Всі найкращі вітання були адресовані першокласникам і майбутнім випускникам 11 і 9 класів. У добрий час, наша шкільна родино!