Рішення № 224 11 сесія 8 скликання Про передачу у власність сформованих земельних ділянок

РІШЕННЯ № 224

від «  09    » липня 2021 року                                       11 сесія  8 скликання

Про  передачу    у  власність   сформованих  земельних  ділянок

Керуючись  пунктом  34  частини  1  статті  26  Закону  України  ’’Про  місцеве  самоврядування  в  Україні’’,  статтею 19   Закону  України ’’ Про  землеустрій’’  ,  статтями 2,3,5 Закону  України  ’’Про    порядок  виділення  в  натурі (на  місцевості)  земельних  ділянок  власникам  земельних  часток(паїв)’’, статтями  81,125,126  Земельного   кодексу  України та розглянувши клопотання  громадян   ,враховуючи  Витяги  з  Державного  земельного  кадастру  про  земельну  ділянку ,   рішення  Жмеринського  міськрайонного  суду  Вінницької області  від 02.03.2021 року  справа  №2/130/67/2021  , Свідоцтво  про  право  на  спадщину  за  законом  №17/2021, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1.Передати  гр Марущак  Наталії  Володимирівні у  власність  сформовану  земельну  ділянку  площею  1,8255  га,  кадастровий номер   0521085400:03:002:0171 для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва (01.01)  за  межами  населеного  пункту с.Сербинівці  на  території  Северинівської  сільської  ради  Жмеринського  району  Вінницької  області.

2.Передати  гр Козодой  Вірі  Іванівні  у  власність  сформовану  земельну  ділянку  площею  2,1322  га,  кадастровий номер   0521085400:03:002:0172 для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва (01.01)  за  межами  населеного  пункту с.Сербинівці  на  території  Северинівської  сільської  ради  Жмеринського  району  Вінницької  області.

3.Зобов’язати  громадян:

3.1 Здійснити  реєстрацію  речових  прав  на  земельні  ділянки  у  встановленому  законодавством  порядку.

3.2 Виконувати  обов’язки  власника  земельної  ділянки  відповідно  до  статті  91  Земельного  кодексу  України.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування, будівництва , земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунального  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК

РІШЕННЯ  №___

від                                  2021    року                              6  сесія   8  скликання

Про  передачу    у  власність

сформованої  земельної  ділянки

гр. Шевчук  Галині  Леонідівні

Керуючись  пунктом  34  частини  1  статті  26  Закону  України  ’’Про  місцеве  самоврядування  в  Україні’’,  статтею 19   Закону  України ’’ Про  землеустрій’’  ,  статтями 2,3,5 Закону  України  ’’Про    порядок  виділення  в  натурі (на  місцевості)  земельних  ділянок  власникам  земельних  часток(паїв)’’, статтями  81,125,126  Земельного   кодексу  України та розглянувши заяву гр. Шевчук  Галини  Леонідівни  ,враховуючи  Витяг  з  Державного  земельного  кадастру  про  земельну  ділянку ,  Рішення   суду 2/130/698/2020 130/1590/20  сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Передати  гр Шевчук  Галині  Леонідівні. у  власність  сформовану  земельну  ділянку  площею  2,4219  га  кадастровий номер   0521085400:03:003:0443 для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва (01.01)  за  межами  населеного  пункту с.Сербинівці  на  території  Северинівської  сільської  ради  Жмеринського  району  Вінницької  області.

2.Громадянці  Шевчук  Галині  Леонідівні    здійснити  комплекс  заходів,щодо  отримання  документів,які  посвідчують  право  власності  на   земельну   ділянку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  СеверинІвської  сільської  ради  з  питань  містобудування,  земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунальногого  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Сільський голова                                              Василь МАЛЯРЧУК