РІШЕННЯ № 211

від «   09   » липня   2021 року                                     11 сесія  8 скликання

Розглянувши  заяву громадянки Королькової  Тетяни  Леонтіївни    про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та  передачу  земельної  ділянки    в  оренду    , відповідно  ст.ст. 12,40,93,124  Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст.24 Закону  України «Про  регулювання   містобудівної  діяльності»   Закону  України «Про  оренду  землі » п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  пропозиції постійної      комісії  Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування,будівництва,  земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово – комунального господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг ,  сільська   ради  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці  Корольковій  Тетяні  Леонтіївні  на  земельну  ділянку  - площею  0,2500 га  , для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) (02.01) , кадастровий  номер 0521087500:01:002:0229 ,  вул.Незалежності,94  , с.Чернятин    , Жмеринський район ,Вінницька область  .

2.Передати  в  оренду громадянці  Корольковій  Тетяні  Леонтіївні  земельну  ділянку  - площею  0,2500 га  , для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) (02.01) , кадастровий  номер 0521087500:01:002:0229 ,  вул.Незалежності,94  , с.Чернятин     Жмеринський район ,Вінницька область  ,  терміном  на 7  років.

3.Встановити  річну  орендну  плату  у  розмірі  3  %  від нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  відповідно  до  Витягу  із  технічної документації  про  нормативну  грошову  оцінку  земельної  ділянки.

4.Сільському  голові  укласти   договір    оренди  між  Северинівською   сільською  радою  та  громадянкою Корольковою Тетяною  Леонтіївною  .

5.Зобов’язати  громадянку Королькову Тетяну  Леонтіївну  використовувати  земельну ділянку  за  цільовим  призначенням.

6.Орендна  плата   вноситься  один  раз  на  рік.

7.У місячний термін  після  укладання  договору  оренди  зареєструвати  право  оренди.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  СеверинІвської  сільської  ради  з  питань  містобудування,  земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунальногого  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Сільський голова                                              Василь МАЛЯРЧУК

Проект розробив:

Головний  спеціаліст,землевпорядник                                                Бондаренко  О.П

Погоджено:

Заступник  сільського  голови                                                                  Власюк  Є.В.