Рішення № 208 11 сесії 8 скликання Про затвердження переліку земельних ділянок, сільськогосподарського призначення комунальної власності, водного фонду які включені до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажун

РІШЕННЯ  №208_____

від  «09»  липня     2021    року                              11 сесія   8  скликання

с.Северинівка

Про затвердження переліку земельних ділянок, сільськогосподарського  призначення  комунальної  власності,  водного  фонду які  включені  до  переліку земельних  ділянок,  право оренди  яких пропонується для продажуна земельних торгах (у формі аукціону)

Відповідно  до  статей   22, 23, 79-1, 93, 122, 124, 134-139  Земельного  Кодексу  України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання завдань по наповненню бюджету Северинівської  сільської  ради   , враховуючи   рекомендації  постійної      комісії  Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування,будівництва , земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово - комунального  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг,   сільська   ради  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити   Перелік  земельних ділянок  сільськогосподарського  призначення  комунальної  власності  Северинівської  сільської  ради Жмеринського  району  Вінницької  області призначених  для  продажу  права  їх  оренди    на  земельних  торгах  у  формі  аукціону     згідно  з  додатком  №1. Включення в  Перелік  та  виключення  земельних  ділянок  можливе  згідно  окремого  рішення  Северинівської  сільської  ради  у  разі  необхідності.

2.Надати  дозвіл  на  розроблення  документації  із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі  (  на  місцевості) для  проведення  земельних  торгів  з  продажу  права  оренди  на  земельні  ділянки  сільськогосподарського  призначення  комунальної  власності  для  ведення   товарного  сільськогосподарського  виробництва (код згідно КВЦПЗ 01.01)   ),   водного  фонду  для  рибогосподарських  потреб(код згідно КВЦПЗ 10.07)   ),    які  розташовані  на   території  Северинівської  сільської  ради, зазначені  в   додатку № 1.

3.Визначити  організатором земельних  торгів  Северинівську  сільську  раду, а  голову  сільської  ради  Малярчука  В.Г.  уповноваженою  особою  на  підписання    протоколів  аукціону  та  укладання  договорів  оренди  земельних  ділянок  за  результатами  земельних  торгів.

4.Визначити  виконавцем  земельних  торгів  суб’єкта  господарювання,  який  уклав  з  організатором  земельних  торгів  договір  про  їх  проведення.

5.Організувати  проведення  у  2021  році  земельних  торгів  у  формі  аукціону  для  продажу  права  оренди  на   земельні  ділянки  сільськогосподарського  призначення  комунальної  власності.

6.Уповноважити  Виконавця  земельних  торгів  здійснити  дії  щодо  підготовки  лотів  та  проведення  земельних  торгів  у  формі  аукціону  щодо  продажу  права  оренди  земельних  ділянок,  визначених  у  додатку.

7.Стартовий  розмір  річної  плати  за  користування  земельною  ділянкою  складає  12 %.(дванадцять  відсотків)  від  її  нормативної  грошової оцінки.

8.Строк  дії  договору  оренди  земельних  ділянок  встановити  терміном  на  7 (сім) років.

9.Переможцю  земельних  торгів  провести  державну  реєстрацію  права  оренди  на  земельну  ділянку  відповідно  до  чинного  законодавства  України.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну    комісію Северинівської  сільської  ради  з  питань  містобудування, будівництва , земельних  відносин  та    охорони  навколишнього  природного  середовища,  житлово -  комунального  господарства,  комунальної  власності,  промисловості, підприємництва  та  сфери  послуг(  голова  комісії  Піяківський  В.М.)

Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК

ДОДАТОК  №1

До  рішення  № 208      11  сесії  8 скликання  від 09 липня 2021 року

Перелік  земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення, водного  фонду комунальної  власності  право  оренди  яких  може  бути  реалізовано  на  земельних  торгах по  Северинівській  сільській  раді

Кадастровий  номер  земельної  ділянки

Місце розташування  земельної  ділянки

Площа  земельної  ділянки,га

Цільове  призначення  земельної  ділянки( код,  назва)

не зареєстровані

0521085400:03:002:0173

на  території Северинівської   сільської  ради(за межами  населеного  пункту с. Сербинівці) , Жмеринський  район,  Вінницька  область .

15.436 га

16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

не зареєстровані

Орієнтовна  площа

7,00  га

Орієнтовна  площа  136,9481га

Земельна  ділянка  не  сформована

на  території Северинівської   сільської  ради(за межами  населеного  пункту с. Чернятин) , Жмеринський  район,  Вінницька  область .

Орієнтовна  площа  36,0000  га

Земельна  ділянка  не  сформована

на  території Северинівської   сільської  ради(за межами  населеного  пункту с. Стодульці) , Жмеринський  район,  Вінницька  область .

Орієнтовна  площа  5,6400  га

Земельна  ділянка  не  сформована

Секретар  сільської  ради                                              Н.С.Д’якон