Про відзначення 30-ї річниці незалежності України в закладах освіти Северинівської сільської ради

ПЛАН

заходів на виконання розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 20.04. 2021 р. № 331«Про відзна-чення на Вінниччині 30-ї річниці незалежності України»

1. Установлення Державних прапорів України на будівлях закладів освіти.

22.08.2021р., адміністрація закладів освіти

2. Проведення виховних годин:

-«Ти будеш вільна, Україно, країна щастя і добра!»

-«Українська незалежність: шлях до свободи», «Ми діти твої, Україно!»

- «Незалежність України - обличчя епохи»

- «Прапор, що пройшов крізь віки»

- «Символи нації - Прапор, Герб, Гімн України».

- «Історія конституційних традицій України»

Вересень 2021р., класні керівники 1-11 кл.

3. «Круглий стіл»:

- З0 років Незалежності України: проблеми, досягнення, перспективи», --«Україна – унікальна, Україна – надзвичайна», «Будь у віках благословенна, Україно!»

- «Шляхи здобуття Незалежності».

Вересень 2021р., учителі історії та право-

знавства

4. Конференція:

-«Українське державотворення від давнини до сьогодення» Вересень 2021р. Учителі історії та право-знавства

5. Години Пам’яті щодо вшанування загиблих у боротьбі за територіальну цілісність на сході України:

-«Вони боролись за незалежність України»

Впродовж 2021 -2022 н.р., учителі-філологи

6. Уроки Патріотизму:

-«Моя золотокоса земле – моєї долі оберіг»

- «Живи і міцній, українська державо!»

-«Незалежність як символ державності і прав громадянина»

Вересень 2021р., Учителі суспільно-

гуманітарних дисциплін

7. Виставки творів прикладного мистецтва (роботи дітей та родин): вишиванок, рушників, вишивок, мережив тощо.

Впродовж 2021 -2022 н.р., педагоги- органі-

затори, вчителі обслуговуючої праці

8. Оформлення тематичних бібліотечних книжково-ілюстативних виставок до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України:

-«Від роду до народу слався, Україно!».

-«Символи держави».

-Виставка документів, фото «Воїни Світла» (вшанування пам,яті загиблих мешканців громади у боротьбі за незалежність та суверенітет України).

Впродовж 2021 -2022 н.р., бібліотекарі

9. Організація перегляду фільмів про життя і діяльність видатних політиків, державотворців, сучасних діячів культури та мистецтва України.

Впродовж 2021-2022 н.р., учителі історії та

правознавства

10. Участь у заходах на рівні громади з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

22-24.08.2021р. адміністрація закладів

освіти

11. Участь у покладанні квітів, гірлянд до пам’ятників та пам’ятних знаків, місць поховань борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції та учасників заходів із гарантування національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях

22-24.08.2021р., адміністрація закладів

освіти

12. Участь в обласному фестивалі «Фруктосмакофест» на території с. Северинівка

Липень 2021р., відділ освіти

13. Участь у проведенні додаткових заходів щодо упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за незалежність України

Травень, серпень, 2021р.,,

адміністрація закладів освіти

14. Провести перший урок, присвячений 30-й річниці незалежності України.

01.09.2021р., класні керівники

1-11 класів