Северинівська громада

Вінницька область, Жмеринський район

Жмеринське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Дата: 09.06.2021 12:52
Кількість переглядів: 81

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/1458/21 від 02.06.2021,  через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  RASFF надійшло інформаційне повідомлення стосовно виявлення Salmonellа Enteritidis у  курятині, що експортувалось з Польщі (виробник Rolnicza Spoldzielnia Produkcyjna, Rojewo), яке перероблено на м’ясо механічного обвалювання та надіслано до України  (отримувач: ТОВ «Фішзахід», вул.. Городецька, 355Г, м. Львів, 79040).

Просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів, в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та  повідомити Жмеринське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.