Жіноча волейбольна команда Северинівської громади святкує перемогу!

Фото без описуЖіноча волейбольна команда Северинівської громади святкує перемогу!

6 червня 2021 р. в с. Агрономічне Вінницького району відбувся фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений 30-й річниці незалежності України.

У фіналі зустрілись команди Агрономічної, Гайсинської та Северинівської територіальних громад Вінниччини. Всього за вихід до фіналу змагались 9 команд.

Змагання гостинно прийняла Агрономічна сільська територіальна громада Вінницького району. Ігри проходили в спортивній залі місцевої школи.

До гостей та спортменів з вітальним словом звернулись голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, голова Агрономічної громади Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" Вадим Мохник, директорка школи Наталія Ануфрієва та голова місцевої організації ВФСТ "Колос" Родіон Юсумбелі.

В ході напруженої спортивної боротьби перемогу над командами та перше місце здобули спортсменки з Северинівки.

Другі - дівчата Агрономічної громади.

Бронзові нагороди у команди Гайсинської громади.

Найкращими гравцями визнано:

Ірину Плаксій (Северинівка) - "VIP - гравець"

Олену Берегельську (Агрономічне) - "Різносторонній гравець"

Олександру Гуль (Агрономічне) - "Зв'язуючий"

Христину Пустовіт (Гайсин) - "Нападник".

Командам були вручені Кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».