В Северинівській громаді відбулось свято фарб холі.

Фото без описуЗа ініціативи молодіжної ради Северинівської сільської територіальної громади та за сприяння Северинівського сільського голови Василя Малярчука пройшло свято фарб Холі. На святі нагородили переможців конкурсу малюнків та зіграли у міні футбол, воно зібрало всіх бажаючих різного віку,  щоб потанцювати під веселі мелодії цього літа і розкидати сипучі фарби у всіх присутніх. Для усіх це свято стало найяскравішим у родзинкою . Адже перед фарбами Холі усі рівні, і всі однаково радіють можливості забути проблеми, і безтурботно повеселитися. Свято Холі - це веселе барвисте свято, на якому всі бажаючі мали можливість зануритися в атмосферу дитинства і закидати всіх різнокольоровими сипучими фарбами.