Відбулось засідання палати місцевих влад конгресу місцевих та регіональних влад влад при президентові України

Фото без опису03 червня розпочав роботу новостворений Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України із засідання Палати місцевих влад, яке проходить у Хмельницькому. Участь у засіданні беруть президент, міністри та представники місцевої влади зі всієї України. У засіданні палати взяв участь голова Северинівської сільської територіальної громади Василь Малярчук.

Відкрив засідання президент Володимир Зеленський. До президії Конгресу увійшли три представники від Палати місцевих влад, яких обрали на  засіданні. Це Львівський міський голова Андрій Садовий, його обрали головою комітету. Заступниками голови обрали міського голову Дніпра Бориса Філатова та Житомирського міського голову Сергія Сухомліна. Проте під час засідання Сергій Сухомлін запропонував ще одного члена Конгресу - виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана. Його кандидатуру ухвалили одноголосно.
Також під час час засідання заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко оголосив про старт роботи офісу конгресу на базі Офісу президента. Його створили для звернень очільників громад, щоб розв'язувати ефективно питання, які потребують втручання центральної влади.