Рішення № 32. 3 сесія 8 скликання.Про прийняття зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Северинівської сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих н

Фото без описуРІШЕННЯ  №___32

від «22» грудня 2020 року                                         3 сесія  8 скликання

Про прийняття зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Северинівської сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 4 та 5 статті 60, абзаців 3,4 пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.20 р. № 707-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Вінницької області», сільська рада вирішила:

1. Прийняти зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району у комунальну  власність Северинівської сільської територіальної громади майно закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради, закріплене за комунальним некомерційним підприємством «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради на праві оперативного управління, а саме:
    1. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 1.1), матеріальні цінності (додаток 1.2) фельдшерського пункту села Сербинівці.
    2. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 2.1), матеріальні цінності (додаток 2.2) медичного пункту тимчасового базування села Стодульці.
    3. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 3.1), матеріальні цінності (додаток 3.2) медичного пункту тимчасового базування села Рожепи.
    4. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 4.1), матеріальні цінності (додаток 4.2) медичного пункту тимчасового базування села Слобода Межирівська.
    5. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 5.1), матеріальні цінності (додаток 5.2) фельдшерського пункту села Олександрівка.
    6. Основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи (додаток 6.1), матеріальні цінності (додаток 6.2) фельдшерського пункту села Кудіївці.
  2. Доручити голові сільської ради створити комісію по передачі  майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики (Трач Т.П.).

Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК