Рішення 16/1 3 сесія 8 скликанняПро затвердження Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Северинівської сільської територіальної громади на 2021 -2025 роки.

РІШЕННЯ  №__16/1_

від «22» грудня 2020 року            3 сесія  8 скликання

Відповідно до Бюджетного Кодексу України, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України « Основи законодавства України про охорону здоров`я», Закону України « Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», розпорядження Кабінету Міністрів № 333-р від 01.04.2014 року «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», сільська рада вирішила:

Затвердити Програму стимулів та розвитку надання первинної медико санітарної допомоги населенню Северинівської сільської територіальної громади 2021-2025 роки (додається).

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики (Трач Т.П.).

Сільський голова Василь МАЛЯРЧУК