Проект рішення 3 сесі 8 скликання Про комплексну оборонно-правоохоронну програму Северинівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки

РІШЕННЯ  №__

від «  » грудня  2020 року                                3 сесія  8 скликання

.

Керуючись  пунктом 22 частини 1 статті 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.85 Бюджетного кодексу України , на виконання Указу Президента України від 27 жовтня 2009 року № 870/2009 „Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 11 вересня 2009 року „Про стан злочинності у державі та координацію діяльності державної влади у протидії злочинним проявам та корупції", з метою покращення перспективи потреб в стабільній роботі та взаємодії органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами сесія Северинівської сільської ради вирішила:

1. Затвердити комплексну оборонно– правоохоронну програму Северинівської   територіальної громади на 2021-2025 роки (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики – (Трач Т. П.)

Сільський голова                             Василь МАЛЯРЧУК