Проект рішення 3 сесії 8 скликання Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників Северинівської сільської ради  та її виконавчих органів

Фото без описуРІШЕННЯ  №___

від «____» грудня 2020 року                                              3 сесія  8 скликання

Про затвердження Положення про порядок

преміювання працівників Северинівської сільської ради

та її виконавчих органів

Відповідно до ст. ст. 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами), наказу Міністерства праці України від    02.10.1996 року №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами),                  ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок преміювання працівників  Северинівської сільської ради (додається).

2. Визначити, що склад комісії по визначенню розміру коефіцієнта преміювання працівників Северинівської сільської ради та її виконавчих органів  затверджується, відповідно до розпорядження сільського голови.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 2 сесії сільської ради 7 скликання від 12.01.2017 року №607 «Про затвердження Положення про  порядок преміювання працівників апарату Северинівської сільської ради на 2017 рік».

4.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики (Трач Т.П.).

Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК