Проект рішення 3 сесі 8 скликання Про затвердження Комплексної програми  соціального захисту населення "Турбота" в  Северинівській сільській територіальній громаді на  2021 – 2025 роки

РІШЕННЯ  №___

від «____» грудня 2020 року                                             3 сесія  8 скликання

Про затвердження Комплексної програми

соціального захисту населення "Турбота" в

Северинівській сільській територіальній громаді

на  2021 – 2025 роки

Відповідно до законів України: «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку України», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з метою реалізації соціальної політики, посиленню соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, одиноких непрацездатних та малозабезпечених громадян, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада вирішила:

1. Затвердити Комплексну програму соціального захисту населення "Турбота" в Северинівській сільській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки (додається).

2. Затвердити Порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують  соціальної підтримки (додається).

3. Фінансовому відділу сільської ради при формуванні бюджету  передбачити кошти на реалізацію заходів відповідної Програми в межах можливостей бюджету.

4. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2021 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності,              етики (Трач Т.П.).

Сільський голова                                                     Василь МАЛЯРЧУК