СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

_15__ листопада  2017 року

Про  затвердження Статуту

комунального закладу

«Заклад дошкільної освіти (садок) «Суничка»

Северинівської сільської ради Жмеринського району» у новій редакції

Відповідно до статті 13 Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Статут «Закладу дошкільної освіти (садка) «Суничка» Северинівської сільської ради Жмеринського району», у новій редакції, що додається.
  2.  Доручити Шпіганєвич Л.С.- завідуючій «Закладом дошкільної освіти (садка) «Суничка» Северинівської сільської ради Жмеринського району» - погодити Статут з соціально-гуманітарним відділом виконавчого комітету Северинівської сільської ради та провести державну реєстрацію нової редакції Статуту.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров'я, фізкультури , спорту та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики.

Сільський голова                      О.У. Христюк