РІШЕННЯ 4 сесія 7 скликання 22 лютого 2017 року

Про самооподаткування
 населення
Северинівської сільської ради

Керуючись п.24 ст. 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, з метою покращення благоустрою сіл, що знаходяться на території Северинівської сільської ради, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити суму платежу самооподаткування на території Северинівської сільської ради у розмірі 20 грн. з кожного жилого двору.
  2. Затвердити Положення про порядок використання коштів самооподаткування (додається).
  3. Платежі сплачуються в касу Северинівської сільської ради та зараховуються до спеціального фонду сільської ради.
  4. Зібрані кошти самооподаткування сільського населення використовувати виключно для фінансування благоустрою села та цільових заходів соціально-побутового характеру, затверджених в Положенні рішенням сесії сільської ради.
  5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (Білоус А.В.)

Сільський голова                            О.У. Христюк

ДОДАТОК  до рішення

4 сесії 7 скликання

від 22.02.2017 року

П О ЛО Ж Е Н Н Я

про порядок використання коштів

самооподаткування

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дане положення розроблене відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

1. ПРИЗНАЧЕННЯ САМООПОДАТКУВАННЯ

Самооподаткування - це форма залучення на добровільній основі

за рішенням зборів громадян  села  за місцем проживання коштів населення

відповідної території для фінансування разових цільових заходів соціально-

-побутового характеру. Обов’язковою ознакою самооподаткування є його

добровільний характер.

1. ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

Одночасно   з   прийняттям    рішення    про проведення  самооподаткування загальні збори  громадян встановлюють,  на які заходи і в яких сумах повинні бути витрачені у поточному  році кошти самооподаткування.      Кошторис витрачання   коштів  самооподаткування   затверджує  сільська рада .

Кошти  по самооподаткуванню відносяться до місцевих зборів і

зараховуються на спеціальний рахунок сільської ради.

1. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

Використання коштів самооподаткування затверджується сходом села

на слідуючі цілі:

- оплату вуличного освітлення

- ремонт сільських доріг

- чистка колодязів загального користування

Секретар                              Н.С. Д’якон